Poczta kwiatowa- kwiaty na telefon

kwiatyJeszcze całkiem niedawno, aby obdarować kogoś kwiatami, osobiście musieliśmy udać się do kwiaciarni, kupić bukiet i jechać do osoby, którą chcieliśmy obdarować, dziś jest to znacznie łatwiejsze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów wiele kwiaciarni prowadzi sprzedaż kwiatów na telefon. Zasady działania takich firm polegają na przyjęciu zamówienia w którym klient wskazuje produkt, który chce nabyć, określa ilość towaru, sposób zapłaty za transakcję i termin realizacji zamówienia.

Coraz częściej klienci wykorzystując telefon dokonują przelewu na konto danej kwiaciarni, w ten sposób dostawa realizowana jest niemalże w chwili otrzymania pieniędzy na konto. Firmy świadczące usługę „ kwiaty na telefon” chcąc zachęcić kupujących prowadzą swoje programy lojalnościowe i udzielają korzystnych rabatów na kolejne zamówienia.

Rozwijający się rynek rozszerza swoje usługi również o inne produkty, zamawiając kwiaty można także dołączyć do nich upominek lub kosz prezentowy z wybranymi produktami.

W czasach gdy ludzie zapracowani nie zawsze mają czas na osobiste odwiedziny u solenizanta lub gdy odległość jest zbyt duża, aby odwiedzić jubilata osobiście usługi firm wysyłających kwiaty są nieocenione.

Profesjonalne kwiaciarnie mają swoje oddziały w różnych miejscach nie tylko na terenie naszego kraju, a świadczone przez nie usługi są wykonywane terminowo i zgodnie ze złożonym zamówieniem. Zaś na swoich stronach internetowych przedstawiają gotowe już propozycje z których można dokonać wyboru. Proponowane bukiety wykonane są ze świeżych kwiatów, aby mogły cieszyć obdarowanego przez dłuższy czas.

Chcesz ładnie pokazać swoje produkty? Packshoty – zdjęcia produktów to usługa której potrzebujesz.